Rekonštrukcia bytu – Národná trieda

Tento projekt bol pre nás výzvou, jednalo sa totiž o náš prvý interiér bytu realizovaný pre realitný predaj. Návrh teda musel rešpektovať absenciu konkrétneho klienta a jeho špecifiká. To nám však nebránilo pustiť sa do toho s o to väčším odhodlaním…

Slová majiteľa

“Začnem od konca, teším sa na ďalšiu spoluprácu :). Celý kolektív je mladý, otvorený novým nápadom a dá sa na nich spoľahnúť. Napriek mojim predsudkom na začiatku, ma svojimi schopnosťami presvedčili, že osloviť ich, bola tá správna cesta. Inšpirovali ma a ušetrili mi kopec času. Môžem len odporúčať. ”

Ing. Tomáš Gešovský

Detail projektu

Jednalo sa o tehlový 3 izbový byt v pôvodnom stave, ktorý mal prejsť kompletnou a nadštandardnou premenou. Dispozične sme vyriešili prepojenie obývačky kuchyňou, zväčšenie kúpeľne a posun WC. Podrobne sme sa venovali hlavne týmto miestnostiam, ktoré sa návrhovo vyriešili kompletne vrátane nábytku na mieru, osvetlenia, elektroschémy(rozmiestnenie vypínačov, svetiel, zásuviek a pod....) a výberu doplnkov a sektorového nábytku.

Všetko muselo spĺňať estetické a ekonomické požiadavky aj s ohľadom na marketing a predajnosť - museli sme myslieť na to, aby sme nenavrhli nič príliš výrazné či netradičné, čo by znižovalo šance pri predaji...

Pri tomto nám bol veľmi nápomocný investor. V záujme predaja sme mu pripravili aj prezentačné vizualizácie vrátane 360° virtuálnej reality. Momentálne je byt predaný a finišujú sa stavebné práce a mierne úpravy klientovi presne na mieru, všetko aj s našimi konzultáciami.

Chceli by ste, aby sme navrhli aj váš projekt?

Ozvite sa nám a nezáväzne prediskutujeme možnosti, ako z vášho projektu vyťažiť maximum.

Mohlo by Vás zaujímať

Rekonštrukcia bytu pre mladú rodinu
Rekonštrukcia bytu pre chlapa
Interiér rodinného domu v Krásnej